![Stolar, 4 st, design: Hans J Wegner, Y-stolen, Carl Hansen & son, Danmark, stämplade och etikettmärkta. Metropol - Auktioner i Stockholm och på nätauktion med konst och inredning - 8009 Stolar, 4 st, design: Hans J Wegner, Y-stolen, Carl Hansen & son, Danmark, stämplade och etikettmärkta. Metropol - Auktioner i Stockholm och på nätauktion med konst och inredning - 8009](http://www.metropol.se/imagebank/medium/1001/%7BFBC18932-1D44-46DE-BD3F-10601CDCAD44%7D.jpg)
Stolar, 4 st, design: Hans J Wegner, Y-stolen, Carl Hansen & son, Danmark, stämplade och etikettmärkta. Metropol - Auktioner i Stockholm och på nätauktion med konst och inredning - 8009
![Campen Auktioner er igen klar med en fysisk auktion: Designmøbler er i højsædet | Campen Auktioner A/S Campen Auktioner er igen klar med en fysisk auktion: Designmøbler er i højsædet | Campen Auktioner A/S](https://via.ritzau.dk/data/images/00759/1702303e-aed6-4912-8d4a-2eb38de13cde.jpg)
Campen Auktioner er igen klar med en fysisk auktion: Designmøbler er i højsædet | Campen Auktioner A/S
![HANS J WEGNER, stolar, 6 st, "CH24" "Y-stolen", Carl Hansen & Son, Odense, Danmark, 1950-tal. - Bukowskis HANS J WEGNER, stolar, 6 st, "CH24" "Y-stolen", Carl Hansen & Son, Odense, Danmark, 1950-tal. - Bukowskis](https://d2mpxrrcad19ou.cloudfront.net/item_images/1231238/11971500_fullsize.jpg)